Sztafeta powołaniowa w parafii św. Faustyny

20170418_183502Dzisiaj w naszej parafii była sztafeta  powołaniowa. O 15:00 zmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji licznych powołań. O 17:00 różaniec poprowadzony przez Pogotowie Miłosierdzia. Na Mszy św. o godz. 18:00 kazanie wygłosił ks. Marcin Jarzenkowski. Świadectwem powołania podzielił się Krzysztof kleryk drugiego roku Seminarium Duchownego w Łodzi.

(więcej…)

Posted under Bez kategorii

Wielkanocne pozdrowienia z Australii

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie,

Bądźcie szczęśliwi i cieszcie się błogosławieństwami czasu Wielkanocnego, który niesie nam wiele łask i te szczególne błogosławieństwa, miłości i troski. Życzymy Wam tych darów Zmartwychwstania aby wspomóc Waszą misję z którą Pan Was posyła do waszych społeczności, Kościoła i narodów.

Dziękuję za Wasze wsparcie i modlitwy, które zmieniają świat. Niech Bóg Wam błogosławi i wynagrodzi za Waszą pracę i wsparcie dla nas. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.

Z modlitwami i błogosławieństwami,

E. Kimnes

Australia Unites In Prayer Inc.

RN A0051350A ABN 82 207 822 778

PO Box 1052

Blackburn Nth VIC 3130

AUSTRALIA

Posted under Bez kategorii

Czy będą zmiany w prawnej ochronie życia?

ciąża-kobietaObrońcy życia skupieni w różnych środowiska nie rezygnują z rozszerzenia prawnej ochrony życia w polskim ustawodawstwie. Mimo podziałów i odrzucenia jednego z projektów w ub. roku, po wakacjach do Sejmu ma trafić nowa propozycja zaostrzenia przepisów dotyczących aborcji. Kluczową rolę odegra w tej sprawie Prawo i Sprawiedliwość, a raczej decyzje jej prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

(więcej…)

Posted under Bez kategorii