Godzina Miłosierdzia 12 listopada 2017 roku

koronka2                                       IMG_3377

(więcej…)

Posted under Bez kategorii Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Drugi dzień Misji Miłosierdzia w parafii Św. Faustyny

33W naszej parafii Św Faustyny trwają Ewangelizacyjne Misje Miłosierdzia, zainaugurowane wczoraj Mszą świętą o g. 9:00. Dzisiaj przeżywaliśmy rozważania drugiego dnia.
Ewangelizacyjne Misje Miłosierdzia będą trwały do piątku. Program Misji jest wywieszony w gablocie. Zapraszamy Parafian do licznego udziału.

Publikujemy nagranie nauki wygłoszonej na Mszy świętej:

(więcej…)

Posted under Bez kategorii Tagi: , , ,

Ku Ewangelii Ubóstwa – List pasterski Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego

herbAbpGRysiaPoniżej publikujemy pierwszy list pasterski Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego, który należy odczytać we wszystkich kościołach i kaplicach Archidiecezji Łódzkiej w XXXII niedzielę zwykłą, to jest 12 listopada 2017 roku podczas wszystkich Mszy świętych w ramach homilii.

Ku Ewangelii Ubóstwa

 

(więcej…)

Posted under Bez kategorii Tagi: , , , ,

Biskupi Ekwadoru powitali w Amazonii ikonę Matki Bożej Częstochowskiej

MBCzEpiskopat Ekwadoru powita dziś wędrującą od „Oceanu do Oceanu” ikonę Matki Boskiej Częstochowskiej. Nastąpi to podczas 142. posiedzenia plenarnego Ekwadorskiej Konferencji Biskupiej, które tym razem odbywa się w dniach 6-10 listopada w siedzibie wikariatu apostolskiego Puyo – stolicy regionu Pastaza w Amazonii. Jest to także okazja do pierwszego spotkania biskupów z nowym (od 22 czerwca br.) nuncjuszem apostolskim w tym kraju abp. Andrésem Carrascosa Coso.

 

(więcej…)

Posted under Bez kategorii Tagi: , , , , , , ,