Zapraszamy na Mszę św. i świadectwo wiary!

PLAKAT 04_02_2018 kopiaDo tradycji w parafii św. Faustyny weszły cykliczne Msze św., których ważną częścią jest prezentacja świadectwa wiary przez uczestników uroczystości. W niedzielę, 4 lutego wysłuchamy poruszającego świadectwa Grażyny o doświadczaniu obecności Boga w życiu osobistym. Serdecznie zapraszamy Parafian i Gości!

Posted under Bez kategorii

Wizyta Duszpasterska w nadchodzącym tygodniu

Wizyta Duszpasterska – KOLĘDA 2018 /05/

Sobota 3 lutego 2018 – uzupełniająca wg zgłoszeń

Wizytę duszpasterską zapowiadamy w niedzielę, można po Mszy św. zgłosić, czy przyjmiemy księdza do czy po południu, także mailem (str. Parafialna);

Kolęda, jak w ubiegłych latach do południa od godz.10.00 i po południu od godz.16.00.

Będziemy odwiedzać parafian według zgłoszeń z ubiegłych lat!

 Prosimy aby w każdym domu było kropidło, woda święcona, przygotowane zeszyty od religii i indeksy dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i młodzieży przygotowującej się dosakramentu bierzmowania.

Posted under Bez kategorii

Ks. Abp Ryś w Dniu Życia Konsekrowanego: każdy z nas jest świątynią Boga, ale potrzebujemy Go na nowo do tej świątyni wnieść!

Siostry– Być może właśnie ten dzień dzisiejszy trzeba tak przeżyć, by odkryć, że każdy z nas jest świątynią Boga, ale potrzebujemy Go na nowo do tej świątyni wnieść. Potrzebujemy potwierdzić tę Jego obecność w sobie. Bo każdy z nas jest świątynią, w której mieszka Bóg! – mówił arcybiskup Grzegorz podczas liturgii w święto Ofiarowania Pańskiego.

 

(więcej…)

Posted under Bez kategorii Tagi: , , , , ,