Zapraszamy na Mszę św. i świadectwo wiary!

Do tradycji w parafii św. Faustyny weszły cykliczne Msze św., których ważną częścią jest prezentacja świadectwa wiary przez uczestników uroczystości. W niedzielę, 3 lutego 2019 r., na Mszy św. o godz. 18:00 doświadczeniami wiary w swoim życiu podzieli się Przemek Janiszewski. Przemek opowie nam o doświadczaniu obecności Boga w życiu osobistym. Serdecznie zapraszamy Parafian i Gości!

 

Posted under Bez kategorii

Zapraszamy na Mszę św. i świadectwo wiary!

Do tradycji w parafii św. Faustyny weszły cykliczne Msze św., których ważną częścią jest prezentacja świadectwa wiary przez uczestników uroczystości. W niedzielę, 6 stycznia 2019 r., wysłuchamy poruszającego świadectwa Elżbiety o doświadczaniu obecności Boga w życiu osobistym. Serdecznie zapraszamy Parafian i Gości!

Posted under Bez kategorii

Wspomnienie Św. Grzegorza z Nazjanzu

(więcej…)

Posted under Bez kategorii Tagi: , , , , , , , ,

Ewangelia na dziś

Ewangelia (J 1, 19-28)

Świadectwo Jana Chrzciciela o Chrystusie
Słowa Ewangelii według Świętego Jana

Takie jest świadectwo Jana. Gdy Żydzi wysłali do niego z Jerozolimy kapłanów i lewitów z zapytaniem: «Kto ty jesteś?», on wyznał, a nie zaprzeczył, oświadczając: «Ja nie jestem Mesjaszem».
Zapytali go: «Cóż zatem? Czy jesteś Eliaszem?» Odrzekł: «Nie jestem». «Czy ty jesteś prorokiem?» Odparł: «Nie». Powiedzieli mu więc: «Kim jesteś, abyśmy mogli dać odpowiedź tym, którzy nas wysłali? Co mówisz sam o sobie?» Powiedział: «Jam głos wołającego na pustyni: Prostujcie drogę Pańską, jak rzekł prorok Izajasz».
A wysłannicy byli spośród faryzeuszów. i zaczęli go pytać, mówiąc do niego: «Czemu zatem chrzcisz, skoro nie jesteś ani Mesjaszem, ani Eliaszem, ani prorokiem?» Jan im tak odpowiedział: «Ja chrzczę wodą. Pośród was stoi Ten, którego wy nie znacie, który po mnie idzie, a któremu ja nie jestem godzien odwiązać rzemyka u Jego sandała». Działo się to w Betanii, po drugiej stronie Jordanu, gdzie Jan udzielał chrztu.

(więcej…)

Posted under Bez kategorii Tagi: , , , , ,