Pątniczki z Australii odwiedziły naszą Parafię

IMG_3277Wspólnota Miłosierdzia pielgrzymuje z obrazem Jezusa Miłosiernego po dalekiej Australii i po różnych kontynentach. Odwiedzają parafie i grupy modlitewne, uczestnicząc wspólnie w modlitwie do Jezusa Miłosiernego za pośrednictwem św. Faustyny.

 

Wspólnota z którą łączymy sie codziennie w Godzinie Miłosierdzia, w środę odwiedziła naszą parafię. Pątniczki uczestniczyły z nami w modlitwach Godziny Miłosierdzia, razem odmówiliśmy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, zanosząc modlitwy w intencjach naszych Gości.

FullSizeRender   IMG_3252   IMG_3281   IMG_3282

Pątniczki uczestniczyły we Mszy św. wieczornej, po Eucharystii, przy herbacie wspominaliśmy dawne spotkania i dzieliliśmy się doświadczeniami i radością uczestnictwa w rosnącym stale łańcuchu czcicieli Miłosierdzia Bożego.

Ks. proboszcz Wiesław Potakowski pobłogosławił zaprzyjaźnione z naszą parafią Pątniczki na dalszą drogę ich pięknej misji.

Posted under Bez kategorii Tagi: , , ,